אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

הסיפור שלנו

שטיבל טחנות קמח היא חברה משפחתית אשר טוחנת, מייצרת, אורזת ומשווקת מגוון רחב של קמחים, מוצרי טחינה ותערובות מוכנות לאפייה.

בבעלות שטיבל נמצאות חמש טחנות קמח הפזורות מצפון לדרום הארץ ודרכן משווקת ומפיצה את מוצריה לתעשיית המזון, למגזר המוסדי והן למגזר הקמעונאי בכל חלקי הארץ.

בין מגוון המוצרים הרחב וסוגי הקמח המיוצרים על ידי שטיבל ניתן למצוא בין היתר – קמח לבן, קמח לבן בהיר, קמח אחיד, קמח רך, קמח פסטה, סולת, קמח מלא, קמח שיפון מלא, קמח כוסמין, קמח אורגני מלא, קמח תופח, קמח פיצה, נבט חיטה, סובין לאפייה, תערובות, משפרי אפייה, שיבולת שועל ומוצרי ביניים שונים המופקים מתהליך הטחינה.

  • החזון שלנו

החזון שלנו

את חזונה ומטרותיה מגשימה שטיבל תוך בחירה קפדנית של חומרי הגלם, עבודה עם מכונות הייצור החדשניות ביותר הקיימות בשוק וכמובן, תוך שילוב הניסיון הרב והמקצועיות הבלתי מתפשרת של בעלי המקצוע העובדים בטחנה, אשר מונחלים מדור לדור כבר למעלה מ-80 שנים.

 

קרא עוד על החזון שלנוקראו עוד >
  • מחקר ופיתוח

מחקר ופיתוח

שטיבל נודעת בחדשנות טכנולוגית ובעבודתה עם מתקני ייצור מהמתקדמים בעולם, אשר ממחישים את המתווה האידיאולוגי לפיו פועלת שטיבל ואת החזון אשר חרטה על דגלה – קדמה וחדשנות תעשייתית בלתי פוסקת. בשנת 2014 ולאחר ארבע שנים אשר הושקעו בהקמתה, החלה לפעול טחנת קמח שטיבל עד הלום – טחנת הקמח הגדולה ביותר במזרח התיכון ואחת מבין טחנות הקמח הגדולות והמתקדמות בעולם.

קרא עוד על מחקר ופיתוחקראו עוד >
  • שטיבל לאורך השנים

שטיבל לאורך השנים

בתחילת דרכה,  התבססה פעילות הטחנה על יבוא קמח לפי זיכיון שטינמץ- גרמניה, שהינו שיטת טחינה ייחודית לקמח מלא. עם הביקוש הגובר לקמח זה נבנה אתר ייצור לטחינת קמח מלא לפי שיטת שטינמץ, לצורך אפיית לחמים מקמח מלא שהיו אהודים על האוכלוסייה ביישוב היהודי בארץ, ובעיקר ע"י עולי גרמניה ומזרח אירופה. 

קרא עוד על שטיבל לאורך השניםקראו עוד >
  • ההיסטוריה של הטחינה

ההיסטוריה של הטחינה

טחינת גרעינים לקמח היא מלאכה שנעשתה על ידי בני האדם כבר בימי קדם. הכלים הראשונים שישמשו את בני האדם להפקת קמח היו כלי כתישה, שחיקה ואבני ריחיים. תחילה נכתשו הגרעינים לגריסים גסים  במכתש ובעליי אבן או במדוכה. עם הכנסת אבני הריחיים לסוגיהן לשימוש – ריחיים של שכב, ריחיים של יד, ריחיים של חמור וריחיים שטוחים – נטחנו גרעיני הדגנים בתהליך שחיקה, תוך הסתת אבן עליונה על גבי תחתונה בתנועה קווית או בתנועה סיבובית. 

קרא עוד על ההיסטוריה של הטחינהקראו עוד >
  • סוגי חיטה

סוגי חיטה

בפרוט סוגי החיטה בהמשך, יפורטו רק הסוגים העיקריים של החיטה המשמשים ליצור קמח בישראל אשר השימוש בהם מאפשר ליצר קמח העונה לדרישות התקן הישראלי.
עיקר החיטה האיכותית המשמשת לטחינה ליצור קמח בישראל מיובאת. בישראל מגדלים חיטה המהווה בין 5% – 25% מהכמות השנתית המשמשת לטחינת קמח בארץ. המקור העיקרי של החיטה האיכותית שיובאה לישראל הוא בארצות הברית...

קרא עוד על סוגי חיטהקראו עוד >
  • סוגי קמח

סוגי קמח

לייצר סוגי קמחים בעלי תכונות אפיה נדרשות, על בסיס שימוש בזני חיטה ספציפיים, או בתערובות חיטים המקנות לקמח את האיכויות הדרושות. בין היתר, ניתן למצוא קמח חצי רך (שטיבל 4) או קמח רך (שטיבל 5), המיוצרים מטחינת חיטה “רכה”, או תערובת של חיטת הלחם עם חיטה “רכה”, המתאפיינת ברמת חלבון נמוכה יחסית, ובכך מעניקה לבצק תכונות אופייניות כמו פריכות ואווריריות.

 

קרא עוד על סוגי קמחקראו עוד >
  • שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

יש לכם שאלה? אנחנו בטוחים שתמצאו את התשובה כאן.

דף השאלות והתשובות שלנו פתוח בפניכם.

 

קרא עוד על שאלות ותשובותקראו עוד >